Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS ALMATOJE (KAZACHSTANO RESPUBLIKA)

Adresas: Gornij Gigant, Iskenderovo 15, 050059 Almaty, KAZAKHSTAN

plačiau »

Tel. +7 (727) 263 10 40; 7 (727) 263 25 05
El. paštas

Konsulinė registracija

Sukurta 2015.02.26 / Atnaujinta 2015.03.16 08:27

Lietuvos Respublikos piliečius nuolat (ilgiau nei 6 mėnesius) gyvenančius Kazachstano Respublikoje, kviečiame registruotis Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Almatoje, pateikiant savo duomenis pagal pridedamą anketą.

Konsulinė registracija yra nemokama ir neprivaloma, tačiau gali būti naudinga. Ji gali būti atliekama ir nedeklaravus išvykimo iš Lietuvos, nes visada nurodoma faktinė Jūsų gyvenamoji vieta, kuri nebūtinai turi sutapti su deklaruota gyvenamąja vieta.

Generalinis konsulatas, turėdamas Jūsų duomenis, galės:

  • siųsti Jums svarbią konsulinę informaciją ir naujienas;
  • įtraukti Jus į Lietuvos Respublikos rinkėjų sąrašus;
  • susisiekti su Jumis terorizmo, žemės drebėjimo ar kitos grėsmės atveju;
  • suteikti kitą svarbią informaciją (pvz., informuoti apie Lietuvoje esantiems artimiesiems atsitikusią nelaimę ir pan.).

Prašymo registruoti formoje nurodykite duomenis, kuriuos pageidaujate įtraukti į ambasados duomenų bazę. Jūsų vardas, pavardė, asmens kodas ir faktinė gyvenamoji vieta privalo būti įtraukti, kiti duomenys įtraukiami pasirinktinai. Visi pateikti duomenys bus naudojami tik aukščiau išvardintiems tikslams.

Pateikti užpildytą anketą kartu su Lietuvos Respublikos paso kopija galite asmeniškai, paštu ar elektroniniu paštu. Taip pat internetu epaslaugos.lt. Elektronine paslauga gali naudotis asmens tapatybės kortelių su integruotais skaitmeniniais sertifikatais turėtojai, komercinių bankų internetinės bankininkystės sistemos vartotojai bei asmeninių skaitmeninių sertifikatų, išduotų Skaitmeninio sertifikavimo centro arba Registrų centro, turėtojai.

Naujienlaiškio prenumerata